Blender kielichowy Vitamix 5200

Bogaty zestaw:

- dwie książki kucharskie

- silikonowe szpachelki

- silikonowe maty do wsypywania składników do dzbanka

- 3 dzbanki o pojemności 2 litry i dodatkowo mniejszy Dry Blade 900ml

Vitamix 5200 to nowoczesny blender, który może nam zastąpić 8 innych urządzeń, dzięki czemu można jednocześnie siekać, mielić, miksować czy blendować. Będzie można przygotowywać sobie dodatkowo doskonałe sorbety. W jednym urządzeniu mamy wiele różnych funkcji. (http://sklep.puregreen.pl/blendery/)

Sprzęt daje nam wiele możliwości również, gdy chodzi o uzyskanie odpowiedniej konsystencji. Wystarczy nam praca tego sprzętu, ponieważ sami decydujemy o prędkości od 1000 do 24000 tysięcy obrotów na minutę, a przy opcji turbo nawet 30tysięcy obrotów. Dodatkowo świetne noże ze stali nierdzewnej, które radzić sobie będą ze wszystkim co w urządzeniu się znajdzie. Dzięki wielkiej funkcjonalności urządzenie daje możliwość przygotowywania past, papek dla dzieci, soków czy też specjalnych zup.

To wszystko będzie można zrobić wyłącznie w kilka sekund. Jeśli ktoś dba o swoje zdrowie i styl życia może wybrać dietę Raw Food, którą również można z takim urządzeniem komponować, można przygotowywać posiłki bez błonnika dla alergików.

Blender Vitamix5200 to doskonały sprzęt z silnikiem o mocy aż 1200 W. Dzięki temu będzie można praktycznie wszystko z jego użyciem przygotować. Mamy tam specjalne pokrętło, które daje możliwość zmiany pracy urządzenia w skali 10 stopniowej. Wysoka jakość wszystkich używanych materiałów i do tego również certyfikowany kielich wolny od bisfenolu A to doskonała jakość, która gwarantuje nam zdrowie. sprzęt nie będzie wchodził w reakcję z kwasami z pożywienia co ma duże znaczenie.

Specjalnie przygotowany uchwyt gwarantuje nam, że bez problemu będzie można przenosić ten sprzęt. Mycie również nie stanowi problemu, dlatego każdy będzie zadowolony z jego możliwości. Wśród urządzeń blendujących bez wątpienia Vitamix to urządzenie z najwyższej półki, które gwarantuje doskonałą jakość i będzie nam służyć przez wiele lat.

Bezawaryjna praca i dodatkowo aż 7 lat gwarancji to czynniki, które mają tutaj wielkie znaczenie i na pewno zadowolą użytkowników tego sprzętu, którym będzie mocno zależeć na jego niezawodności w trakcie używania.

O serwisie

Zadbaj o swoje zdrowie razem z nami.

Korzystając z naszych porad bez problemu dobierzesz odpowiedni dla siebie blender.

W ten sposób uzyskasz świeże i zdrowe koktajle, które zachwycą całą rodzinę.

 

kontakt@brwikon.pl

Galeria