Nabiał pomoże nam schudnąć!

W walce z otyłością lub nadwagę mogą nam pomóc odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne oraz właściwie skomponowana dieta. Dodatkowo możemy stosować dietę zawierającą duże ilości nabiału. Zapobiegnie ona utracie tkanki, z której zbudowane są nasze mięśnie, a jednocześnie spowoduje, że komórki tłuszczowe w okolicach jamy brzusznej zostaną utracone o wiele szybciej.

Jakie są przyczyny otyłości?

Nadwaga i otyłość zaliczane są do chorób cywilizacyjnych. Osoby z nadwagą lub otyłe znacznie częściej od innych chorują na chorują na choroby przewlekłe: nadciśnienie tętnicze, miażdżycę, choroby serca, zwyrodnienie stawów i układu kostnego. Nadwaga i otyłość zwiększają także ryzyko zachorowania na nowotwory układu rozrodczego, układu pokarmowego i piersi. (http://centrumwitalnosci.pl/nabial-w-diecie_olse.a)

Jakie mogą być przyczyny nadwagi i otyłości?

Nie zawsze są one skutkiem źle zbilansowanej diety dostarczającej nadmiernej ilości i małej lub zerowej aktywności fizycznej. Czynnikami, które mogą je wywołać są także: uwarunkowania genetyczne; zespół policystycznych jajników; choroby nowotworowe przysadki, niedoczynność tarczycy, choroba Cushinga; leki antykoncepcyjne; steroidowe leki przeciwzapalne; Nabiał może przyspieszyć odchudzanie! Jakiś czas temu zostały opublikowane wyniki badań, które dowodzą iż jednoczesne stosowanie diety składającej się głównie z mleka i jego przetworów połączone z ćwiczeniami fizycznymi nie powoduje utraty tkanki mięśniowej, ale przyspiesza utratę tkanki tłuszczowej.

Badania te przeprowadzone zostały na grupie składającej się z dziewięćdziesięciu kobiet z nadwagą lub otyłością. Kobiety, które zgodziły się na udział w badaniach zostały podzielone na trzy grupy, każda z nich otrzymywała inną dietę. Dieta kobiety składała się z: wysokiej ilości białka i dużej ilości produktów mlecznych; ilości białka zgodnej z dziennym zapotrzebowaniem oraz normalnej ilości przetworów mlecznych; ilości białka odpowiadającej dziennemu zapotrzebowaniu i niskiej zawartości przetworów z mleka. Badania trwały szesnaście tygodni.

W ich trakcie uczestniczki otrzymywały mleko o niskiej zawartości tłuszczu, pełnotłusty ser twarogowy oraz jogurt naturalny. Wszystkie kobiety w trakcie badań zrzuciły podobną ilość zbędnych kilogramów. Jednak te, których dieta składała się z dużej ilości białka, które pochodziło z produktów mlecznych, utraciły znacznie więcej tkanki tłuszczowej nagromadzonej w okolicach jamy brzusznej, niż te, których dieta złożona była z małej ilości mleka i jego przetworów. U tych kobiet stwierdzono także zwiększenie masy ciała pozbawionej tłuszczu. 88035

Co warto wiedzieć o wyciskarkach Hurom?

Świeżo wyciśnięty sok z warzyw lub owoców to pyszny, orzeźwiający i pełen witamin napój. Tylko jedna szklanka takiego soku wypita rano dostarczy nam energii na cały dzień i dostarczy nam niezbędnych składników odżywczych. Równie dobrze sprawdzi się także jako odżywczy dodatek do obiadu. Aby móc cieszyć się smakiem i walorami odżywczymi takiego soku – koniecznie zainwestuj w nowoczesną wyciskarkę do soku. Osoby, które pragną każdego dnia cieszyć się szklanką domowego soku marchewkowego, pomarańczowego lub dowolnie dobranych przez siebie składników – to nasz asortyment jest skierowany właśnie do nich. Wyciskarki do soku, które mamy przyjemność Państwu zaoferować to sprzęt najwyższej klasy. Dzięki niemu zrealizują Państwo swoje najbardziej niezwykłe pomysły kulinarne.

Wyciskarki Hurom pozwalają otrzymać największą ilość soku z owoców i warzyw. A wszystko dzięki jednoślimakowemu systemowi, w które zostały wyposażone. Nasze wyciskarki pracują na bardzo wolnych obrotach. Pozwala to uzyskać sok o bardzo naturalnym smaku i pełni składników odżywczych.

Modele Hurom HR 2G lub HA, które mamy w swoim asortymencie pozwalająuzyskać napój o zmniejszonej zawartości tlenu, a tym samym o wysokich walorach smakowych. Nasze urządzenia charakteryzuje duża moc i wysoka wytrzymałość. Wyciskarki zostały wyprodukowane z materiałów ekologicznych bardzo wysokiej jakości. Dlatego możemy Państwa zapewnić, że przez długie lata będą działać niezawodnie. Nasz asortyment składa się z urządzeń, w których wykorzystane zostały najnowsze osiągnięcia technologiczne. Ich obsługa jest wyjątkowo prosta, obudowy wyróżniają się dużą wytrzymałością.

W zależności od wybranego przez Państwa modelu ich funkcje i parametry mogą się od siebie różnić. Ale dzięki temu macie Państwo możliwość wybrania urządzenia, które będzie najlepiej odpowiadało Państwa wymaganiom i potrzebom. Nasz asortyment jest bardzo rozbudowany, wiemy więc, że wybór może być dla Państwa trudny. Stąd oferujemy Państwu swoją pomoc – pomożemy Państwu wybrać odpowiednie urządzenie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie. Z naszą pomocą na pewno wybiorą Państwo idealny sprzęt dla siebie. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

O serwisie

Zadbaj o swoje zdrowie razem z nami.

Korzystając z naszych porad bez problemu dobierzesz odpowiedni dla siebie blender.

W ten sposób uzyskasz świeże i zdrowe koktajle, które zachwycą całą rodzinę.

 

kontakt@brwikon.pl

Galeria