Zalety VITAMIXA:

Vitamix to takie urządzenie, które zachwyca użytkowników między innymi tym, że ma bardzo dużą moc aż 1200 W i do tego oczywiście jeszcze specjalnie przygotowywane ostrza i mechanizm miksowania, dzięki któremu uzyskamy gładkie koktajle, zupy czy sosy.

Kielich, który ma aż 2 litry pojemności da nam możliwość przygotowywania posiłku dla całej rodziny, będzie można robić wartościowe, zdrowe dania, takie które naszym bliskim będą smakować. Zdejmowana nakrętka w pokrywie daje szansę na to, by dokładać produkty w czasie miksowania. (http://sklep.puregreen.pl/blendery/)

Dodatkowo producent daje nam popychacz, dzięki któremu praca z urządzeniem będzie łatwiejsza. Szczególnie, gdy będzie się przygotowywać wiele owoców i warzyw będzie to ważne. Popychać kończy się nad ostrzami, dlatego nie trzeba się obawiać jego używania. Dla każdego klienta będzie bardzo ważne to, że Vitamix to taki sprzęt, który w obsłudze jest bardzo prosty, solidnie wykonany. Wielką zaletą będzie to, że czyszczenie sprzętu jest proste, ponieważ można wlać wodę do kielicha, dodać płynu do mycia naczyń i włączyć urządzenie, tak by samo się wymyło. Potem jedynie będzie można je wypłukać. Dlatego każdy z takiej wygody na pewno będzie zadowolony, to bardzo ważna kwestia, o której będzie trzeba pamiętać.

Producent do urządzenia dodaje nam również instrukcję obsługi, a do niej nie tylko opis pracy urządzenia, ale również książka z przepisami. Można także znaleźć płytę CD z opisami porad technicznych i przepisami. Jeśli wybierzemy dodatkowo kielich Dry Blade dołączona będzie do niego kolejna książeczka. Nie można zapominać o tym, że urządzenie ma również wyjątkowo estetyczną formę. To istotna dla użytkowników kwestia, będzie świetnie wyglądał i nie ma problemu z tym, by cały czas znajdował się na blatach.

Obecnie mamy cztery wersje kolorystyczne, dlatego każdy coś dla siebie będzie w stanie znaleźć. pewnie ważne będzie to, że urządzenie przygotowane jest na terenie Stanów Zjednoczonych i dlatego możemy mieć pewność, że sprzęt będzie sprawnie pracował i jednocześnie nie będzie to jedynie chińska marna jakościowo maszyna.

Dzięki Vitamixowi mamy jedno urządzenie, które daje nam możliwość siekania, blendowania, miksowania czy też ubijania. To wszystko ma istotne znaczenie i musi być brane pod uwagę. Z kielichem Dry Blade dodatkowo mamy szansę na przygotowanie ciasta czy też mielenie ziaren.

O serwisie

Zadbaj o swoje zdrowie razem z nami.

Korzystając z naszych porad bez problemu dobierzesz odpowiedni dla siebie blender.

W ten sposób uzyskasz świeże i zdrowe koktajle, które zachwycą całą rodzinę.

 

kontakt@brwikon.pl

Galeria