Kilka słów na temat blendera Vitamix Pro 750 Super stal nierdzewna

Jakie zalety ma blender Vitamix Pro 750?

Blender ten jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Możemy w nim nie tylko miksować, ale także siekać i mieszać. Z jego pomocą przygotujemy pyszne domowe lody, zrobimy pastę, przygotujemy sorbet, koktajl lub owocowy deser. Vitamix Pro 750 można uruchomić wybierając jedną z pięciu zaprogramowanych funkcji. W zależności od tego, jaką funkcję wybierzemy, blender sam bez żadnego nadzoru z naszej strony, przygotuje lody, zrobi przecier, przygotuje zupę, smoothie lub zrobi za nas lody.(http://sklep.puregreen.pl/blendery/)

Prędkość obrotów jest dobiera automatycznie. Po zakończeniu każdego pojedynczo wybranego programu blender wyłącza się sam. W ten sposób zaoszczędzimy sporo czasu, a efekty jego pracy zawsze nas usatysfakcjonują. Piąty program służy do automatycznego mycia blendera. Nasza rola ogranicza się jedynie do wlania do dzbanka kropli saponatu i wody. Wszystkie automatyczne funkcje blendera oraz jego obroty ustawia się automatycznie korzystając z wyłącznie jednego pokrętła. Blender składa się z jednego pojemnika o pojemności 2 litrów.

Nowy dzban jest znacznie szerszy, ma wysokość 26 cm. Został wykonany z materiału, który pozwala wykorzystywać blender nie tylko do miksowania zimnych, ale także gorących potraw. Dodatkową zaletą blendera jest ergonomiczna pokrywa i uchwyt; dzięki temu posługiwanie się nim jest bardzo wygodne. W pokrywie znajdują się otwory – umożliwiają one dodanie dodatkowych składników w trakcie pracy urządzenia.

Jakie noże?

Wszystkie modele blenderów VITAMIX mają noże, które są przeznaczone do rozdrabniania produktów ciekłych, nawet tych w stanie zamrożonym. Oznaczone literą W wyróżniają się wyjątkowo ostrymi krawędziami. Jeżeli chcemy miksować produkty suche – możemy dokupić dodatkowy pojemnik wyposażony w noże specjalnie przeznaczone do miksowania takich produktów jak: zboża lub kawa. Noże te są oznaczone literą D, dwa z nich są płaskie, dwa ostrokrawędziaste.

Pojemnik przeznaczony do miksowania

W zestawie podstawowym znajdą Państwo pojemnik z nożami przeznaczonymi do miksowania produktów o ciekłej konsystencji: zup, sosów, puree, kremów, soków. W zestawie podstawowym nie ma pojemnika przeznaczonego do miksowania produktów suchych; taki pojemnik można jednak bez problemu dokupić.

O serwisie

Zadbaj o swoje zdrowie razem z nami.

Korzystając z naszych porad bez problemu dobierzesz odpowiedni dla siebie blender.

W ten sposób uzyskasz świeże i zdrowe koktajle, które zachwycą całą rodzinę.

 

kontakt@brwikon.pl

Galeria