Zmielić! Co? Wszystko! Kiedy? Teraz! - opinie klientów blendera Vitamix cz I

Pewnie każdy kto lubi owoce i warzywa miał w swoich rękach wiele różnych blenderów. Były tam i sprzęty ręczne i te stojące. Jednak najczęściej nadają się one wyłącznie do tego, by przerabiać miękkie produkty. Jeśli poniesie nas w jakieś mierze fantazja i przekroczymy granicę mielenia to może się szybko okazać, że takie urządzenie będzie bardzo awaryjne. Producenci teoretycznie dają nam kilka lat gwarancji, ale jest tutaj również haczyk.(http://sklep.puregreen.pl/blendery/)

Gdzie więc leży banan pogrzebany?

Zazwyczaj gwarancja dotyczy silnika, a uszkodzeniu ulegają części, które nie będą pod taką gwarancję podlegać, najczęściej są to te elementy, które nie są dobrze przygotowane, wykonane z niezbyt wytrzymałego tworzywa. Dlatego wygląda na to, że nie ma sensu kupować kolejnego takiego taniego urządzenia, ale w końcu warto zainwestować w coś porządniejszego.

Tym perfekcyjnym wyborem będzie blender Vitamix, z którego użytkownicy będą bardzo zadowoleni. Sprzęt kosztuje aż 2500 złotych, ale tak naprawdę jest warty tej ceny. Producent daje nam aż 7 lat gwarancji na wszystkie elementy urządzenia i podkreśla, że technologia jest tutaj niezniszczalna.

Z zewnątrz Vitamix wygląda bardzo niepozornie i przypomina nam starego robota kuchennego. Nie będzie tam elektroniki i na pewno jest to świetne rozwiązanie. Im mniej elektroniki tym sprzet powinien sobie lepiej radzić i mniej będzie nas straszył różnorakimi awariami. Mamy tam dołączoną funkcję turbo i płynną regulację mocy na 10 stopniach. W sumie sprzęt ma bardzo dużą moc bo aż 1200 W i będzie w stanie wykonywać nawet 30 tysięcy obrotów na minutę przy funkcjo turbo. Sprzęt występuje w różnych kolorach, dlatego każdy powinien dla siebie coś ciekawego wybrać.

Wszystko co będziemy chcieli przerobić na pewno zmieści się w kielichu, który ma dwa litry pojemności i ma specjalnie przygotowane, laserowo wycinane ostrza. To one będą gwarantować, że sprzęt tak wydajnie będzie pracował. Dodatkowo warto zauważyć, że sam kielich urządzenia to koszt 600 złotych. Mamy także możliwość dokupienia kielicha z ostrzami dry blade, który daje nam możliwość mielenia suchych ziaren. Kielich jest tak solidny, że nawet jeśli przypadkowo spadnie na ziemię nic nie powinno się wydarzyć, powinien poradzić sobie doskonale.

O serwisie

Zadbaj o swoje zdrowie razem z nami.

Korzystając z naszych porad bez problemu dobierzesz odpowiedni dla siebie blender.

W ten sposób uzyskasz świeże i zdrowe koktajle, które zachwycą całą rodzinę.

 

kontakt@brwikon.pl

Galeria